+48 601 090 956
Zacne Apartamenty
Prestiżowe i nowoczesne apartamenty do wynajęcia w Jastarni
+48 601 090 956

ZACNE APARTAMENTY JASTARNIA

Serdecznie Witamy!

Zacne Apartamenty to nowoczesne i w pełni wyposażone apartamenty znajdujące się w 3-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytku w drugiej połowie 2016 roku. Lokalizacja proponowanych apartamentów to miejsce nad brzegiem Zatoki Puckiej, w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000 w Jastarni. Dodatkowo usytuowanie apartamentowca w pierwszej linii zabudowy pozwala na rozkoszowanie się pięknym widokiem z okien na zatokę, plażę i wydmy.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Wszystkie proponowane apartamenty zostały urządzone ze szczególną dbałością o każdy detal, aby Goście mogli poczuć się komfortowo i mile spędzić czas. Do każdego z nich zostało przydzielone miejsce parkingowe. W celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa cały obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

Zaciszne miejsce, doskonale skomunikowane z pozostałą częścią wybrzeża w Jastarni oraz bezpośredni dostęp do plaży to zalety najbardziej doceniane zarówno przez tych, którzy szukają spokoju, jak i tych, którzy preferują aktywny i rozrywkowy wypoczynek. Odległość dzieląca Zacne Apartamenty i plażę od strony morza to jedyne 500 metrów, a w przypadku mola w Jastarni tylko 300m.

Ekskluzywne apartamenty w zacisznej i pięknej okolicy.

W pełni wyposażone, nowoczesne apartamenty na wydmach, zlokalizowane w spokojnej i niezwykle atrakcyjnej części Jastarni z bezpośrednim dostępem do plaży.